Water Waves Land shop
صفحه اصلي | ارتباط با ما | در باره ما | تاسيسات | روابط عمومي | استخدامي | فوريتهاي پزشكي | آزمايشگاه آب | لوازم ورزشي | عكاسي

نهمین جشنواره کارآفرینی و تجلیل از کارآفرینان برتر خراسان رضوی

نهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان خراسان رضوی 18 دیماه 1393 با حضور مسئولين کشوری و استاني در سالن همایش های صدا و سیمای خراسان رضوی (صبا) برگزار شد .مديرعامل شرکت سرزمين موج های آبی، جناب آقاي محمدرضا عليزاده قناد به عنوان کارآفرين برتر سال 1392 انتخاب شد.

استاندار خراسان رضوی گفت: برای افزایش کارآفرینی نیاز به پرورش ایده های نو و تفکر خلاق در این عرصه داریم تا با همراهی ، پیشرفت و آبادانی کشور را رقم بزنیم، شرایط مناسب کاری باید فراهم باشد .

علیرضا رشیدیان در نهمین جشنواره کارآفرینی و تجلیل از کارآفرینان برتر خراسان رضوی عنوان کرد: کشور ما همواره با مشکلات بسیاری در طول تاریخ مواجه بوده چشم طمع استعمارگران به این آب و خاک غنی بوده و تلاش می کردند ایران را عقب نگه داشته و خود از این کشور بهره برداری کنند . وی افزود: پس از آن با به راه انداختن جنگ تحیملی و دشمنی و تحریم و فشارهای اقتصادی سعی داشته اند به مقصود خود برسند اما هرگز به آنچه می خواستند نخواهند رسید. استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: جدیدترین دسیسه دشمن این است که با دستاویز قرار دادن نفت بر ایران فشار وارد کند اما ملت ما همیشه در برابر دشمنان و بیگانگان ایستادگی کرده اند و از تهدید دشمن به عنوان فرصت استفاده کرده و حتی به خود کفایی و پیشرفت های علمی هم رسیده اند . وی ادامه داد: کارآفرینان با ایجاد فرصت های شغلی سهم بزرگی در موفقیت کشور دارند و نقش مهمی در اقتصاد ایران در این شرایط ایفا میکنند، طبق تاکیدات رهبر معظم انقلاب در عرصه اقتصادی و در شرایط فعلی کشور باید از وجود کارآفرینان بهره برد. رشیدیان بیان کرد: برای افزایش کارآفرینی نیاز به پرورش ایده های نو و تفکر خلاق در این عرصه داریم تا با همراهی، پیشرفت و آبادانی کشور را رقم بزنیم، شرایط مناسب کاری باید فراهم باشد اگر کارگری به خاطر بیکاری و نبود امکانات تخلفی مرتکب شود این تخلف تقصیر همه ماست باید امکانات شغلی و تسهیلات لازم در این راستا مهیا باشد. وی اظهارکرد: نوآوری و خلاقیت را از کودکی باید به فرزندانمان بیاموزیم باید به ایشان آموخت در کارها مشارکت کنند، ایده ها واستعداهای آنان را تشویق کرده و پرورش دهیم ،نگاه پژوهشی و خلاقیت پروری را باید از مهد کودک ها و مدارس شروع کنیم . استاندار خراسان رضوی بیان کرد: خوشبختانه استان ما داری ظرفیت ها و توانمندی های بسیاری است که می بایست از آن حداکثر بهره را برد، نیروی جوان و افراد تحصیل کرده از جمله همین ظرفیت ها و ثروتی بزرگ است اما متاسفانه به خاطر برخی مشکلات در حوزه کاری و کمبود امکانات شغلی نمی توان آنگونه که لازم است از این نیرو استفاده کرد و این ظرفیت امروز به شکل آسیب دیده می شود. رشیدیان با ابراز امیدواری نسبت به تدبیر و نگاه ویژه دولت به این مسئله خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید توجه خاصی به حوزه کسب و کار دارد و برای این منظور شاخصه های خوبی در نظر دارد باید تلاش کنیم با همکاری بخش خصوصی این حرکت مفید را سرعت بخشیده و با ایجاد بستر مناسب کارآفرینی را در کشور گسترش دهیم. وی افزود: با ایجاد زمینه و امکانات شغلی و استفاده از نیروی جوان بر ثروت کشور افزوده و شاهد پشرفت و آبادانی هرچه بیشتر کشور خواهیم بود.